Porfix

TVÁRNICE PORFIX P2-440

Spoločnosť PORFIX – pórobetón a.s. prichádza v roku 2015 na trh s novinkou v komplexnom stavebnom systéme. Do svojho sortimentu zaradila výrobky na báze kremičitého piesku. Nové tvárnice sa vyrábajú v prevedení hladká(HL) a pero-drážka-kapsa (PDK).

Sú vhodné najmä na murovanie obvodových stien a ako výplň do železobetónových konštrukcií.Tvárnice P2- 440 prinášajú úsporu nielen pri ich nákupe, ale najmä vďaka nižším nákladom na vykurovanie.

Súčiniteľ tepelnej vodivosti 0,089 W/mK (v suchom stave) robí z PORFIXu v tejto oblasti jeden z vynikajúcich produktov na trhu.

Nižšia je aj hmotnosť tvárnic. Manipulácia s tvárnicami je oveľa jednoduchšia a práca murárov menej fyzicky náročná. Stavba tak rýchlejšie pribúda.

S tvárnicami PORFIX  šetríte peniaze pri nákupe materiálu, šetríte pri výstavbe a vďaka vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam šetríte aj náklady na vykurovanie.

 

ROZMERTEPELNÝ ODPORSPOTREBAEXP.HMOTNOSTOBSAH PALETYCENA BEZ DPH
(Dxvxš, mm)      pri u=0%ks / m3ks / m2kg / ksksm3EUR  / m3EUR / ks
500x250x250        2,8132,0820,3481,5100,003,13
500x250x300        3,3726,7824,4401,599,003,71
500x250x375        4,2121,3830,5321,598,004,59

u=0% – suchý stav
Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Tvárnice sú balené na palety s rozmermi 1000x1000mm.

VÝPOČET SPOTREBY MATERIÁLU PORFIX

Ak sa rozhodnete pre PORFIX, budete stavať ekonomicky, pretože naše materiály sa ľahko opracovávajú a režú, pričom nevzniká takmer žiadny odpad. Aby ste ušetrili ešte viac, naši odborníci vám radi vypočítajú spotrebu materiálu PORFIX na váš projekt.

Ako na to? Na výpočet spotreby stačí dodať projektovú dokumentáciu, predovšetkým pôdorysy jednotlivých podlaží, rezy miestnosťami a všetky pohľady. Výkresy dodajte v origináli, resp. prefotené kópie v mierke 1: 50 alebo 1: 100.

Ak budete podklady zasielať poštou, nezabudnite uviesť Váš telefón, alebo e-mail. Uľahčí nám to kontakt s Vami v prípade doplňujúcich otázok k projektu.

Ak máte záujem o stropný systém PORFIX, radi Vám zostavíme aj kladačský výkres.

 

OBRÁŤTE SA NA NÁS SO ZALOŽENÍM STAVBY!

Stavať s materiálom PORFIX je jednoduché. Ak potrebujete pomoc pri počiatočných prácach, pokojne sa obráťte na našich odborníkov, ktorí vám stavbu bezplatne založia.

Založenie stavby spočíva v založení rohových tvárnic a všetkých zlomových miest (výklenky). Naši odborníci vás tiež radi zaškolia priamo na stavbe, položia cca 20 ks tvárnic prvého radu a vysvetlia ako postupovať pri murovaní. Poradia vám ako zaobchádzať s materiálom, ako ho opracovať na požadovaný rozmer alebo do požadovaného tvaru. Vysvetlia ako postupovať pri omietaní, kladení stropu. Odporučia vám optimálne riešenie technických a konštrukčných detailov.

 

PRE BEZPROBLÉMOVÉ ZALOŽENIE  POŽADUJEME

Zakúpený materiál PORFIX; vybetónovanú základovú dosku; lepidlo na tvárnice a tiež zakladaciu maltu (hrubú) vo vreciach pre usadenie prvej (spodnej) rady tvárnic. Ak nie je vrecovaná malta, tak vápno, cement, piesok a miešačku; vodu; elektrinu; zaizolované pásy; na pôdoryse stavby nesmie byť materiál alebo len minimum, z dôvodu zamerania stien; výkres stavby.

Termín založenia stavby bude dohodnutý telefonicky na základe vyplneného kontaktného formuláru. 

Službu je možné využiť pri minimálnom odbere 31,5 m3 materiálu PORFIX.

 

ZAPOŽIČANIE PÁSOVEJ PÍLY

Pórobetónové tvárnice PORFIX sa ľahko opracovávajú a ideálne sa prispôsobia každému projektu. Pomocou píly si môžete vytvoriť aj náročné detaily. Staviate s minimálnym odpadom a ušetríte náklady na materiál. Pre dostupnosť a objednanie píly vyplňte, prosím, dole uvedený formulár. V sezóne je potrebné objednávať píly s dostatočným časovým predstihom z dôvodu veľkej vyťaženosti.

 

aktuálny cenník na stiahnutie